Witamy, %1$s. Zaloguj si lub zarejestruj.

: onecoin kurs 5,25 euro
  Drukuj  

Autor Wtek: Jak walcze z pasożytami !!  (Przeczytany 190 razy)

0 uytkownikw i 1 Go przeglda ten wtek.

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
  • Wiadomoci: 125
Jak walcze z pasożytami !!
« dnia: Listopad 14, 2016, 03:22 »
jestem dzielny ogłosiłem moim pasożytom by pakowały walizy ,mam nocny atak duszbości.
Nie dam sie sukinsynom. uzywam leków przeciw dusznościom i zwiekszam dawke antykontaminu .
Wukurze wasze długie wstrętne ciała z mojego organizmu,
Niepodkarmiam juz robactwa ani cukrem, ani miesem staram sie jesc zasadowo, Tylko wyobraznia pozwala mi sobie wyobrazic jak te sukinsyny zaczynaja uciekać i ginąc

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
Odp: Jak walcze z pasożytami !!
« Odpowied #1 dnia: Listopad 14, 2016, 03:26 »
wiem że bede miał kolejne rundy walki,
ale zeby sei przekonac ze istnieja , to podkarmiłem je przez 2 dni cukrem,ewidentnie zaczołem wywwoływac  u sie bie dusznsci ,Wiem juz ze to nie bedzie prosta bitwa, to nie Grunwald, a raczej polowanie w zakamarkach mojego ciała ,robactwo wyganiam sposobami jakich nienawidzą NIEPODDAM SIE KURACJE ZACZYNAM WPROWADZAĆ NA BARDZO WYSOKI POZIOM , WRECZ NIEBEZPIECZNY DLA MOJEGO CIAŁA ALE SIE NIE PODDAM  WALCZE DALEJ

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
« Odpowied #2 dnia: Listopad 14, 2016, 03:32 »
TROCHE MI LEPIEJ ale zdaje sobie sprawe ze moze byc gorzej  odbywa sie to w nocy około 02 00 nikt mi nie pomaga zostałem sam ze soba sam przeciwko własnemu robactwu i ze swoj wolą zabicia tego robactwa m nie daje mi spokoju to ze one tam są i wytwarzaja jakies sytemy obronne wprowadzając jakies toksyny do mojego organizmu m bikt mi nie kibicuje m bie jest to proste sny mam koszmarne obudziłem sie z duszbościami a le po 24 minutach jest mi lepiej . Czytam posty , czytam o innych duzo sielnieszych srodkach ziołowych jak

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
« Odpowied #3 dnia: Listopad 14, 2016, 03:48 »
wziełem sobie mojego sprzymiezenca czosnek i podgryzam sobie ząbek i sie smieje do siebie jaka to piekna bron przeciw tym wstretnym wicieniom

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
« Odpowied #4 dnia: Listopad 14, 2016, 03:51 »
po około godzinie po przebudzeniu sie lepiej sie poczułem troche mi odpuszcza nie mam wyjscia walcze dalej nie załamuje sie , nie jest to proste niechce mi sie wylądowac na jakims oddziale szpitalnym i wiem  ZE NAPEWNO WYKOŃCZE TE ROBAKI !!!!!

Drukuj  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2015, Simple Machines
Black Mist Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!