Witamy, %1$s. Zaloguj siŕ lub zarejestruj.

: onecoin kurs 5,25 euro
  Drukuj  

Autor W▒tek: Polecam Pauline Jodestol  (Przeczytany 197 razy)

0 u┐ytkownikˇw i 1 GoŠ przegl▒da ten w▒tek.

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
  • WiadomoÂci: 125
Polecam Pauline Jodestol
« dnia: Listopad 11, 2016, 18:39 »
https://www.youtube.com/results?search_query=Paulina+Jodestol
Specjalistka od oczyszczania organizmu z paso┼╝yt├│w pozdrawiam znam Paulin─Ö osobi┼Ťcie hjak kto┼Ť wyra┼╝a ch─Ö─ç podam kontakt powinien byc tez kontakt w kanale youtuba

Offline lucek1977

• Newbie
  • *
  • WiadomoÂci: 4
Odp: Polecam Pauline Jodestol
« Odpowied╝ #1 dnia: Listopad 12, 2016, 08:03 »
tak widziałem pokazy tej pani i wypowiedzi jej klientów i jesli tak dobrze to robi to chyba sie wybiore do Pauliny Jodestol
https://www.youtube.com/watch?v=G_9q5lfeB8g

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
« Odpowied╝ #2 dnia: Grudzie˝ 13, 2016, 08:40 »
W trakcie kuracji usówani TYCH POTWORÓW Z MOJEGO organizmu okazało się
,że zaczołem spadać na wadze
2)polepszył sie metabolizm
3)jestem bardziej sprawny fizycznie
4)budz─ůc sie z rana nie mam kapcia w ustach
5)mam wreszcie ┼Ťwiadomos─ç ┼╝e juz mnie robale za ┼╝ycia nie zjadaj─ů
6)mog─Ö wreszcie kozysta─ç z coraz to lepiej funkcjonuj─ůcego organizmu pocz─ůwszy od SEKSU a sko┼äczywszy na grze w tenisa ,pi┼éek no┼╝naa re─çzn─ů i kosza
7)M├ôJ UMYS┼ü WRESZCIE SWOBODNIEJ PRACUJE szybcie  sk┼éadam my┼Ťli ,nie zapominam,pami─Ö─ç kr├│tkotrawa┼éa sie poprawi┼éa
i wiele wiele innych czynników SPRÓBUJCIE NIESAMOWITY STAN POLECAM WSZYSTKIM!

Offline bagien

• Newbie
  • *
  • WiadomoÂci: 1
« Odpowied╝ #3 dnia: Stycze˝ 09, 2017, 18:03 »
Drogi Adminie, m├│g┼éby┼Ť opisa─ç troch─Ö jak wygl─ůda┼éa Twoja kuracja? Ja w┼éa┼Ťnie zam├│wi┼éem Antykontamin, a na dniach planuj─Ö ok. 10 dniow─ů g┼éod├│wk─Ö w tym ze 2 lewatywy. Antykontaminu planuj─Ö spo┼╝y─ç 3 opakowania.

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
« Odpowied╝ #4 dnia: Stycze˝ 21, 2017, 21:22 »
To proste zaczynasz kolego od jednej tabletki dziennie przez tydzień wieczorem przed spaniem . w drugim tygodniu 2 sztuki dziennie na raz przed snem i tak to 6 tygodnia 6 szt dziennie i konczysz 1 kuracje masz cały opis na wielu serwisach to jest bardzo proste .
Dajesz odpocz─ůc 2 tygodnie swojemu organizmowi. i zaczynasz kuracje parafarm
tu jest jeszcze prosciej tylko przez 7 dni  2 razy dziennie po 40 kropli i narazie koniec
jak zrobisz dot─ůd to dalej Ci powiem co robic . Po tych 2 podstawowych kuracjach strzelalismy na ┼Ťlepo i TRZEBA ZROBI─ć BADANIE BIOREZONANSU jak powiesz ko┼éo jakiego duzego miasta jestes to Ci podam kontakt na takie badanie i Ci wyjdzie jakie pasozyty Ci zosta┼éy do wywalenia
i tu juz profesjonalnie trzeba sie zaj─ůc zadzwon do mnie w wolnej chwili masz nr. tele w kontaktach na g┼é├│wnej stronie pozdro Admin

Offline kojot

• Newbie
  • *
  • WiadomoÂci: 1
« Odpowied╝ #5 dnia: Luty 02, 2017, 11:01 »
Musia┼éem za┼éo┼╝y─ç drugie konto, bo mam problem z zalogowaniem si─Ö, a chcia┼ébym jeszcze podpyta─ç drogi Adminie. Czy mia┼ée┼Ť problemy z zatokami i og├│lnie drogami oddechowymi i czy antykontamin m├│g┼éby w tym pom├│c? Sam borykam z wiecznym katarem, ┼Ťluzem w zatokach, chrypk─ů, do tego mam sine i czasem przekrwione oczy. To z pewno┼Ťci─ů robota paso┼╝yt├│w, ale zapewne gronkowc├│w i paciorkowc├│w w okolicach zatok.... Drugi tydzie┼ä stosuj─Ö antykontamin, wiem ┼╝e to jeszcze za wcze┼Ťnie, ale z┼╝era mnie ciekawo┼Ť─ç i nadzieja, czy ten lek pomo┼╝e mi z tymi problemami w okolicach nosa, gard┼éa i oczu. Gdyby tak by┼éo to wspaniale, bo jak wida─ç po forach internetowych zapalenie zatok jest plag─ů wsp├│┼éczesnych czas├│w, a ludzie s─ů bezsilni.... Wierz─Ö, ┼╝e Paulina Jodestol pomog┼éaby mi w tym, bo ma na YT filmik o paciorkowcach i gronkowcach, ale obwiam si─Ö, ┼╝e mog┼éoby mnie to sporo kosztowa─ç i p├│ki co chc─Ö spr├│bowa─ç na w┼éasn─ů r─Ök─Ö upora─ç si─Ö z tym dziadostwem... A Ty Adminie leczy┼ée┼Ť si─Ö u Pauliny Jodestol bezpo┼Ťrednio ? M├│g┼éby┼Ť co┼Ť wi─Öcej opowiedzie─ç o jej terapii oraz kosztach? Chcia┼ébym do niej zabra─ç mojego ojca, kt├│ry cierpi na reumatoidalne zapalenie staw├│w, kt├│re powooli robi z niego inwalid─Ö i niszczy mu ┼╝ycie. Pozdrawiam

Drukuj  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2015, Simple Machines
Black Mist Theme By Wdm2005 © 2008
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!