Witamy, %1$s. Zaloguj si lub zarejestruj.

: onecoin kurs 5,25 euro
  Drukuj  

Autor Wtek: Wszyscy chyba chcą sie pozbyc aluminium czyli glinu z organizmu  (Przeczytany 143 razy)

0 uytkownikw i 1 Go przeglda ten wtek.

Offline eliza1

• Newbie
  • *
  • Wiadomoci: 23
Postaram sie znaleść duzo info w tym zakresie pozdrawiam wszystkich
https://www.youtube.com/watch?v=nVkwAzCnTHc

Offline lucek1977

• Newbie
  • *
  • Wiadomoci: 4
Odp: Wszyscy chyba chcą sie pozbyc aluminium czyli glinu z organizmu
« Odpowied #1 dnia: Listopad 12, 2016, 08:05 »
ciekawe musze sprawdzic siemka

Offline Admin

• Administrator
  • Full Member
  • Wiadomoci: 125
Odp: Wszyscy chyba chcą sie pozbyc aluminium czyli glinu z organizmu
« Odpowied #2 dnia: Grudzie 13, 2016, 08:33 »
W Styczniu  2017 roku dostane wynik badania pierwiastkowego włosów z Łodzi podziele się tymi informacjami z wami by udowodnić ze nie tylko Ja ale i wszyscy w Polsce sa skrzeni ALUMINUM (glinem) i nie tylko .Powód oprócz przyjmowania tego toksycznego związku który nie występuje w stanie wolnym w przyrodzie tylko człowiek go sztucznie wytwarza ,oczywiście w niektórych procecach technologicznych i w produkcji jest metalem pozytecznym TO DLA NAS TO SMIERĆ I CHOROBY!!!
Dlatego też wypowiadam wojnę przeciwko ALUMINIUM ,BAR.Będziemy usówać z organizmu  aluminium JAK ? Metodami starymi ,ale skutecznymi.
W latach 70 i 80 i początku lat 90 pozbywaliśmy się z kuchni talerzy,menaszek ,chochelek ,zestawów obiadowych składanych ,harcerskich ,patelni, sokokowników itp. wszystkie one były szkodliwe dla zdrowia .Nikt nie robił szkoleń nikt nie tłumaczył jak działa ALUMINIUM NA NASZE ORGANIZMY !
Było wiadomo bo mądrzejsi ludzie przekazywali informacje młodszym pokoleniom że aluminium jest szkodliwe nie wiedzieli w jaki sposób ale chwała im że starali sie .
Teraz nastały szasy IMPRUW ZŁA KTÓRZY BOMBARDUJĄ NAS Z NIEBA TYM TOKSYCZNYM PRZEZROCZYSTYM ALUMINIUM i do tego jest ono bardzo stężone w nano cząsteczkach wręcz NIEWIDZIALNE !!!
Niemartwcie się DAMY RADĘ bo jak mój coach mówił MOGĘ MOGĘ WIEM ŻE MOGĘ MOGĘ MOGĘ CHCE ,a jak chce to się pozbede z organizmu tak pięknie stworzonego przez naszego stwórce ,który nas wyposarzył na nasze szczęście w piękne umysły wolę walki ze złymi ludzmi,ale nie PRZEMOCĄ ,TYLKO SERCEM ,WIARĄ I UMYSŁEM wykorzystująć wrzystkie zmysły, dlatego nie czekajcie aż te bombardowania waszych ciał przez złe sieły z samolotów w postaci TOKSYCZNEGO CHEMTRAILS o składzie o kórym pisałem czyli głównym toksycznym aluminium ,barze i innych składnikach tych mieszanek o których bede ,będziemy pisac informować BY WSZYSCY MOGLI DOŻYĆ W ZDROWIU POŹNEJ STAROŚCI a kto wie co nas jeszcze bedzie czekało POZDRAWIAM Admin

Drukuj  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2015, Simple Machines
Black Mist Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!